„Nasza Szkoła” na turnieju Tymbarka

Dnia 28 listopada o godz. 9:00 skład piłkarski „Naszej Szkoły” wymaszerował z budynku szkolnego pod opieką naszego trenera Macieja Tuzimka, aby rozegrać pierwsze mecze o puchar w turnieju Tymbark.

W składzie znajdowali się:

Imię i nazwisko

Pozycja

Łączna ilość strzelonych goli

Kacper Bartosiewicz Rozgrywający 3
Bartłomiej Bąk Atak 1
Paweł Benedict Bramkarz/Atak 1
Mateusz Kuzio Rezerwa/Obrona 0
Darren Malgeri Stoper 0
Michał Murawski Obrona 0
Szymon Windorbski Atak 1

 

Turniej rozegrał się na orliku koło Lotni. Pierwszy mecz rozegraliśmy z 4 klasą szkoły STO, wygraliśmy 4:0. Potem była dla nas przerwa na jedzenie i picie gdyż przeciwnicy grali między sobą mecz. Następny mecz rozegraliśmy z 5 klasą szkoły STO który wygraliśmy 2:1. Po przerwie z,mierzyliśmy się ze składem szkoły nr.48. Niestety ten mecz przegraliśmy 0:3 i nie wyszliśmy z grupy, szkoda. :-[ Mimo to świetnie się bawiliśmy i miło spędziliśmy czas.

     Przygotował: Tomasz Lewandowski

Zdjęcia w Galerii Szkoły